Plan lekcji 2018/2019

Drukuj
Kategoria: Uncategorised

 

Klasa III Sz.P. wychowawca mgr Renata Wyrzykowska

Nr Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 Edukacja wczesnoszkol  Edukacja wczesnoszkol   J. angielski Edukacja wczesnoszkol
2 Edukacja wczesnoszkol Religia  Edukacja wczesnoszkol  Edukacja wczesnoszkol  Edukacja wczesnoszkol
3 Edukacja wczesnoszkol Edukacja wczesnoszkol  Edukacja wczesnoszkol Edukacja wczesnoszkol W-F
4  Zajęcia komputerowe Edukacja wczesnoszkol  Edukacja plastyczna W-F J. angielski
5  Edukacja muzyczna W-F  Religia    
6          

 

 

 Klasa IV - VI Sz.P. wychowawca mgr Iwona Rusak 

Nr Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1    Przyroda /x  Godz. wychowawcza    J. polski
2   x/ Geografia Technika Informatyka Matematyka  Matematyka
3 Matematyka Matematyka Religia W-F  J. angielski
4

Przyroda/Biologia

W-F J. angielski  J. angielski W-F
5 Plastyka Religia J. polski x/ Historia x/ Historia
6 Muzyka  J. polski J. polski    
7  WDŻ w 1tyd  J. polski      

 

Klasa VII Sz.P. wychowawca mgr Wioletta Gumuła

Nr Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 Matematyka Matematyka Matematyka J. polski Matematyka
2 J. polski J. polski Informatyka J. angielski Biologia
3 Chemia Geografia Religia W-F J. polski
4 Fizyka W-F J. polski Godz. wychowawcza W-F
5 Plastyka Religia J. angielski Fizyka J. angielski
6 Muzyka  Technika Biologia Historia Chemia
7  WDŻ w 2tyg
 Technika  W-F Geografia  Historia
           

 

Klasa VIII Sz.P. wychowawca mgr Dorota Pasternak

Nr Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 Biologia Religia J. polski Matematyka J. polski
2 Fizyka Matematyka Religia J. angielski W-F
3 Geografia J. polski Matematyka Fizyka Matematyka
4 J. polski Chemia WOS Informatyka Chemia
5 Godz. wychowawcza Historia J. angielski W-F J. angielski
6 W-F  Technika W-F J. polski Historia
7  WOS  Technika   EDB  
8 WDŻ w 1tydz        

 

Klasa IV - VIIIA Sz.P. wychowawca mgr Agnieszka Bera

Nr Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 Funkcjonowanie Kreatywność Kreatywność Kreatywność Funkcjonowanie
2 Funkcjonowanie Kreatywność Kreatywność W-F Funkcjonowanie
3 Kreatywność Kreatywność Komunikatywność Komunikatywność W-F
4 W-F Religia Kreatywność Funkcjonowanie Kreatywność
5 Kreatywność W-F Kreatywność Funkcjonowanie Kreatywność
6 Kreatywność/x    Religia Funkcjonowanie / X Kreatywność/X

 

 Klasa III Gimnazjum wychowawca mgr Piotr Janicki

Nr Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1  J. polski  J. polski  Technika  Technika  Matematyka
2 Matematyka  Geografia J. polski J. polski  J. polski
3 Muzyka Religia Matematyka J. angielski Biologia
4 Chemia Matematyka Religia W-F  Historia
5 Geografia  Biologia W-F  Plastyka Godz. wychowawcza
6 Fizyka W-F J. angielski  Fizyka J. angielski
7 Historia       W-F
8 WDŻ w 2 tydz        

 

Klasa II - III A Gimnazjum wychowawca mgr Piotr Janicki

Nr Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 Funkcjonowanie Muzyka z rytmiką Technika Technika Funkcjonowanie
2 Muzyka z rytmiką Technika Plastyka Plastyka Plastyka
3 Plastyka Religia Funkcjonowanie Technika Funkcjonowanie
4 Technika Funkcjonowanie Religia W-F Technika
5 Plastyka Funkcjonowanie W-F Plastyka Plastyka
6 Technika W-F Technika Plastyka Technika
7         W-F 

 

Klasa I - III Szkoły Przyspasabiającej do Pracy wychowawca mgr Bożena Skuza

Nr Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 Przysposobienie Przysposobienie Religia Przysposobienie Przysposobienie
2 Przysposobienie Przysposobienie Komunikatywność Przysposobienie Przysposobienie
3 Przysposobienie Przysposobienie Komunikatywność Przysposobienie Kreatywność
4 Przysposobienie Przysposobienie Przysposobienie Przysposobienie Kreatywność
5 W-F Przysposobienie Przysposobienie Funkcjonowanie Funkcjonowanie
6 Funkcjonowanie Religia Przysposobienie Funkcjonowanie W-F
7 Funkcjonowanie W-F Przysposobienie Kreatywność  
8 Funkcjonowanie/x   Przysposobienie Kreatywność  
           

 

oprac. D.P.

2011. Specjany Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Jałowęsach
Powered by Joomla 1.7 Templates and website hosting reviews