Wyposażenie placówki

Drukuj

SALE LEKCYJNE

Niewątpliwie do mocnych stron naszego Ośrodka należą bardzo dobrze wyposażone sale lekcyjne.

Szkoła posiada 5 sal lekcyjnych, pracownię komputerową, siłownię, bibliotekę oraz pracownię zajęć praktycznych: technicznych, kulinarnych, sztuki użytkowej, szycia.

Sale lekcyjne wyposażone są nowe meble: ławki, krzesła, meblościanki, a także nowoczesne pomoce dydaktyczne do prowadzenia zajęć przedmiotowych i zajęć edukacyjno – terapeutycznych.

Jednym z priorytetów naszej Placówki jest dbałość o estetyczny wygląd szkoły i jej otoczenia.

Odpowiednie wyposażenie sal lekcyjnych, estetyka, dekoracja klas i korytarzy stwarza uczniom właściwe warunki do nauki i rozwoju.

SYPIALNIE

Dzieci mieszkające w internacie, który mieści się na piętrze mają do dyspozycji sześć sypialń o różnym metrażu. W każdej sypialni mieszka po kilkoro dzieci. W pokojach znajdują się tapczany jednoosobowe, meble w postaci regałów z biurkami, szafki, krzesełka. W pokojach znajdują się również telewizory, radiomagnetofony, dywaniki na podłogach oraz dużo kwiatów. W umeblowaniu i wystroju swoich pokoi dużą rolę odgrywa gust wychowanków, którzy według własnego uznania, potrzeb, zainteresowań meblują pokoje i dbają o estetyczny wygląd.

2011. Specjany Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Jałowęsach
Powered by Joomla 1.7 Templates and website hosting reviews